Kliinikumi silmakliinik laieneb Tartu tervisekeskusesse

Silmakliiniku vastuvõtule saab nüüd minna ka Annelinnas. FOTO: Tartu Ülikooli kliinikum

Märtsist toimuvad Tartu ülikooli kliinikumi silmakliiniku ambulatoorsed vastuvõtud ka Tartu tervisekeskuses, et parandada silmaarstide kättesaadavust linna eri piirkondades.

Kliinikumi silmakliinikus tegeletakse kõikide silmahaiguste diagnoosimise ja raviga. Silmakliiniku teenuste pakkumiseks Tartu tervisekeskuses Mõisavahe 34b on sisse seatud nii arstikabinet kui ka kaks uuringuruumi. «Vastuvõtte hakkavad tegema mitmed silmakliiniku arst-õppejõud ning arst-residendid. Ühtlasi avatakse õe vastuvõtt just kuiva silma sündroomiga patsientidele,» selgitas Tartu ülikooli kliinikumi silmakliiniku ülemõde/direktor Terell Pihlak.

Esimesed patsiendid võetakse tervisekeskuses vastu juba reedel, 5. märtsil ning silmaarsti vastuvõtule on võimalik pöörduda nii haigekassa lepingu raames kui ka tasuliste teenuste soovi korral.

«Märkimisväärne osa tartlastest elab Annelinnas, mistõttu alustas kliinikum sinna teenuste laiendamist juba 2020. aasta alguses. Silmakliiniku ambulatoorsed vastuvõtud on jätk psühhiaatriakliiniku laste ja noorukite vaimse tervise keskuse ja naistekliiniku ämmaemandate vastuvõttudele,» tutvustas Tartu ülikooli kliinikumi ravijuht Andres Kotsar.

Nii Maarjamõisa meditsiinilinnakus asuvasse kui ka Tartu tervisekeskuses asuvasse silmakliinikusse saab vastuvõtuaega broneerida kliinikumi etteregistreerimiskeskuse telefonil 731 9100, kliinikumi kodulehe, ePatsiendi või üleriigilise digiregistratuuri kaudu.

Tagasi üles
Back