R, 2.06.2023

Koolijuht: kannatame ära, needusest tuleb lahti saada

Lisete Reineberg
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments 1
Jaan Poska gümnaasiumis valitseb suuresti vaikus. Kooli direktori Helmer Jõgi sõnul suhtus koolipere kaugõppesse mõistvalt, sest lõppes ebamäärasus.
Jaan Poska gümnaasiumis valitseb suuresti vaikus. Kooli direktori Helmer Jõgi sõnul suhtus koolipere kaugõppesse mõistvalt, sest lõppes ebamäärasus. Foto: Kristjan Teedema

Eile olid Jaan Poska gümnaasiumi klassiruumid õpilastest tühjad, nagu teisteski koolides, sest valitsus otsustas viiruse leviku tõttu enamiku koolilapsi kaugõppele saata. Eilsest 28. märtsini on õpilased alates 5. klassist taas kodus ja peavad õpetaja või klassikaaslastega näost näkku kohtumata endale õpitavad teemad selgeks tegema.

Direktor Helmer Jõgi sõnul suhtus koolipere kaugõppesse mõistvalt. «Kõige tähtsam on see, et pole ebamäärasust, kas läheme või ei lähe. Pigem on praegu selge pilt, et nüüd peame märtsi lõpuni distantsil olema,» rääkis Jõgi. «Kannatame ära, ükskord tuleb sellest needusest lahti saada ja eks me kõik pingutame selle nimel, et suvi ja kevad tuleks ilusad.»

Koolitöö toimib

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles