E, 6.02.2023

Koroona tõttu jääb Vanemuises ära viis etendust

Armas Riives
, reporter
Koroona tõttu jääb Vanemuises ära viis etendust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vanemuise suur maja.
Vanemuise suur maja. Foto: LAILA KAASIK/

Vanemuise teatris jäävad seoses muusikaosakonnas haigestunu ja Covid-19 diagnoosi saanuga ära viis etendust. Teater lähtub etenduse ära jätmisel terviseameti nõuetest, kuna Vanemuise tantsutrupp on kokku puutunud koroonaviirusega nakatunud inimesega.

Ära jäävad Vanemuise järgmised etendused

  • 13.11 kl 12 «Operetisektsioon»;
  • 14.11 kl 19 «Jevgeni Onegin»;
  • 17.11 kl 18 «Sööbik ja pisik»;
  • 20.11 kl 19 «Õhtu Lehariga»;
  • 21.11 kl 19 «Madama Butterfly».

Haigestunu lähikontaktsed on selgitamisel ja saadetakse testimisele, vastavad abinõud võetakse kooskõlas terviseametiga kasutusse, teatas Vanemuise pressiesindaja Kertu Tombak. Kõik haigestunuga kokku puutunud kolleegid saadeti koroonaproovi andma ja tantsutrupp viibib eneseisolatsioonis kuni järgmiste juhisteni.

Vanemuise teatri juht Kristiina Alliksaar ütles, et Vanemuine on nii suur maja ja varem või hiljem pidi see juhtuma, kõik stsenaariumid on läbi mõeldud. «Usun, et saame hakkama,» ütles Alliksaar.

Soovi korral vahetab Vanemuise kassa ära jäänud etenduste piletid ümber sama lavastuse järgmistele etendustele, teistele Vanemuise teatri etendustele 151. hooajal, asendab piletid Vanemuise kinkekaartidega või ostab tagasi. Oma soovist saab anda teatrile teada e-posti teel aadressil kassa@vanemuine.ee või telefonil 7440 165.

Märksõnad
Tagasi üles