E, 27.03.2023

Tartu linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni asus juhtima Krõõt Kiviste

Tartu Postimees
Tartu linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni asus juhtima Krõõt Kiviste
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tartu linnavolikogu reformierakonna fraktsioon valis eile oma juhiks Krõõt Kiviste.
Tartu linnavolikogu reformierakonna fraktsioon valis eile oma juhiks Krõõt Kiviste. Foto: Kristjan Teedema

Tartu linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon valis eile oma juhiks Krõõt Kiviste. Senine fraktsioonijuht Kristo Seli soovib Estiko grupi uue juhina rohkem keskenduda ettevõtlusele ja jätkab fraktsiooni liikmena.   

Krõõt Kiviste ütles, et võttis fraktsioonikaaslaste ettepaneku vastu, sest soovib veelgi rohkem panustada Tartu linna asjade edendamisse. «Meil on fraktsioonis väga nutikad ja mitmekülgsed inimesed eri valdkondadest, aktiivse tööga volikogus saame koos jõuda veelgi paremate otsusteni, mille mõjust saavad kasu kõik tartlased,» rääkis ta.

«Mulle meeldib Tartu ning ma olen oma kodulinna üle väga uhke – meil on tark ja sõbralik linn. Kui ma saan kaasa aidata, et mu lemmiklinn oleks veelgi turvalisem, inspireerivam ja parem koht elamiseks, siis muidugi ma teen seda,» lisas Kiviste.

Krõõt Kiviste on üle 20 aasta juhtinud Shaté tantsukooli, mis on Eesti üks suurimaid huvikoole, ning on südameasjaks võtnud noorte ja huvihariduse valdkonna eestvedamise ja arendamise. Ta on Eesti tantsukunsti ja tantsuhariduse liidu volikogu liige ning Eesti tantsuhuvihariduse liidu eksperdirühma juht, lisaks Tartu huvikoolide seltsingu asutajaliige.

Kristo Seli jätkab tööd Reformierakonna fraktsioonis ja volikogu komisjonides ning keskendub ettevõtlusele, hiljuti sai temast Estiko grupi juhatuse esimees. Reformierakonna fraktsioon on 20 liikmega Tartu linnavolikogu suurim.

Märksõnad
Tagasi üles