Lukumaadluses tuli tartlastele võidukaid saavutusi

Lenel Karu
, reporter
Copy
Spordiklubi Englase vanemate poiste ja tüdrukute grupist toodi Tartusse kolm esikohta. Vasakult: Roman Kurm, Patricia Cordelia Kirss, Artur Rallmann, Rene Lai, Robin Variku, Gregor Kurm, Mario Kramin, Siim Arroval, Ron-Andro Selter, Anna-Liisa Tamson, Taisto Teivil Kängsepp, Annika Kiisk.
Spordiklubi Englase vanemate poiste ja tüdrukute grupist toodi Tartusse kolm esikohta. Vasakult: Roman Kurm, Patricia Cordelia Kirss, Artur Rallmann, Rene Lai, Robin Variku, Gregor Kurm, Mario Kramin, Siim Arroval, Ron-Andro Selter, Anna-Liisa Tamson, Taisto Teivil Kängsepp, Annika Kiisk. Foto: Tartu Kalev Englas

Tartu spordiklubi Englase vabavõitlejad korraldasid oktoobris esmakordselt laste ja noorte lukumaadluse turniiri Võitlushunt, mis oli hooaja avavõistlus. Nelja spordiklubi ja ligi poolesaja osaleja hulgast tuli tartlastele säravaid tulemusi.

Tartu spordiklubist Englas osales võistlustel 12 noort, kes pidasid kokku 29 matši. Turniirivõite tuli kolm, hõbedaid neli ning pronksi vääriliseks krooniti kolm sportlast. «Nii poisid kui tüdrukud tegid kõik väga tugevaid matše. Roman Kurm, Ron-Andro Selter ja Anna-Liisa Tamson võtsid kõik revanši ja pöörasid kaotused võitudeks,» kommenteeris treener Ott Tõnissaar võitjate tulemusi.

Võistlused peeti kaheteistkümnes erinevas vanuse- ja kaaluklassis, kus kõige nooremad olid sünniaastaga 2014 ja vanimad sünniaastaga 2013. Lisaks peeti ka üks täiskasvanute turniir. Kui klassikalises maadluses tuleb võidu saavutamiseks vastane seljatada, siis lukumaadluses saab võidu läbi alistusvõtte (liigeselukud ja kägistused) sooritamise.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles