Tartu annab välja kõrge lennu stipendiumeid

Tartu Postimees
Copy
Eelmisel aastal oli üks stipendiumi saaja Ly Lindepuu Shaté tantsukoolist.
Eelmisel aastal oli üks stipendiumi saaja Ly Lindepuu Shaté tantsukoolist. Foto: Kalev Kiviste

15. oktoobrini saab Tartu kultuurkapitalile esitada taotlusi 12-19aastaste Tartu huvikoolis õppijate süva- või lisaõppe toetuseks.

Kõrge lennu stipendium on Tartu linna ja SA Tartu kultuurkapitali koostöös välja antav stipendium loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia-, muusika-, kunsti-, tantsu- (välja arvatud tantsusport) ja üldkultuuri valdkonna huvikooli õpilastele. Välja antakse kuni kümme 2000 euro suurust stipendiumit.

Kõrge lennu stipendiumeid antakse välja juba teist aastat, eelmise aastal said selle neli andekat noort tartlast: Kadi Krikmann, Lisandra Leemets ja Ly Lindepuu Shaté tantsukoolist ning Miina Eliise Luts Vanemuise tantsu- ja balletikoolist

Stipendiumi saab taotleda Eesti Hariduse Infosüsteemis registreeritud huvikool, mille registrijärgne aadress on Tartu linnas või millel on Tartu linnas püsiv tegutsemiskoht, inimesele, kelle elukohana on Eesti rahvastikuregistrisse kantud Tartu linn ja kes on stipendiumi kasutamise aastal 12-19aastane.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb esitada Tartu Kultuurkapitalile vormikohane avaldus, millele on lisatud:

- juhendaja põhjendus stipendiumi saaja valimise kohta

- stipendiumi kasutamise kava aastaks, sealhulgas esialgne eelarve ja stipendiumi kasutamise oodatav väljund (etendus, sündmus, õpipäevik, näitus, eakaaslastega kogemuste jagamine vms).

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles