Viirusepuhangu tõttu jääb ära Tammelinna kodukohvikute päev

Tammelinna raamatukogus avatakse tegevustuba.

FOTO: Raimu Hanson

Täna pidanuks Tammelinnas olema tavalisest suuremat sagimist, sest kavas oli viiendat korda kodukohvikute päev, kuid koroonapuhangu tõttu kuulutasid korraldajad, et see jääb ära. Üks tänaseks kavandatud üritus – näituse avamine Tammelinna raamatukogus – siiski toimub, kuid lükkus esmaspäevale.

Tammelinna seltsi veebilehel on kirjas, et kodukohvikute päeva ärajätmise otsus ei tulnud kergelt, sest see on Tammelinnas üks aasta oodatuimaid üritusi ja selleks on tehtud palju ettevalmistusi.

«Kui me kuulutasime ürituse juunis välja, siis olime positiivselt üllatunud olukorra paranemisest, mis andis lootust, et Tammelinna aasta suurim üritus, mida varasematel aastatel on külastanud üle 5000 osaleja, saab siiski toimuda,» on kirjas seltsi veebisaidil. «Kahjuks on olukord viimaste päevadega oluliselt muutunud ja viiruse leviku tõkestamiseks ning üksteise tervise hoidmiseks otsustasime kodukohvikutepäeva ära jätta.»

Näitust «Maal ja tätoveering», mille tööde autorid on Doris Vahane ja Paul-Eerik Rosenberg, saab vaadata Tammelinna raamatukogus (Suur kaar 56) alates 10. augustist. Näitusel on erinevas stiilis maale ja fotosid tätoveeringutest. Vaadata saab 9. septembrini.  

Tagasi üles
Back