Politsei kutsub vabatahtlikke otsima hooldekodust lahkunud Andrest

Politsei otsib jätkuvalt taga hooldekodust lahkunud 53-aastast Andrest, kes viimase info järgi võib liikuda Põlva- ja Valgamaa kandis.

FOTO: Politsei- ja piirivalveamet

Politsei jätkab hooldekodust juuli lõpus lahkunud Andrese otsinguid ning kutsub teisipäeval kell 10 Valgjärve kooli juurest liituma otsingutega ka kohalikke ning teisi vabatahtlikke.

Selga tuleb panna erksavärvilised riided, võimaluse korral helkurvest ning kaasa võtta joogivett, teatas politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja esmaspäeval BNSile. 

Praeguseks kogutud teavet analüüsides on politsei jõudnud järeldusele, et kõige tõenäolisemalt nähti Andrest viimati liikumas 31. juulil Valgjärve kandis, kus politsei korraldab homme läbi ka otsingud. Hilisemalt laekunud vihjed ei ole senise uurimise ja otsingute käigus lõpuni kinnitust leidnud.

Valgjärve piirkonnas või selle lähistel elavatel inimestel palutakse vaadata üle oma valdused ja kõrvalhooned juhul, kui Andres sealt varju võis otsida. Mehe asukohta tuvastada aitavat teavet oodatakse numbril 112.

Andresel on seljas erksinine dressipluus, jalas sinised teksased ja plätud. Ta kõnnib kiirel lühikesel sammul, käsi kramplikult külgedel hoides. 

Tagasi üles
Back