T, 7.02.2023

Kas vana arm ka roostetab? Ei ta roosteta, tõestavad hobiautode omanikud

Kerli Soe
, suvereporter
Kas vana arm ka roostetab? Ei ta roosteta, tõestavad hobiautode omanikud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Neljapäeval Raadil korraldatud hobiautode kogunemisele Cars & Coffee sõitis kohale enam kui 250 eri marki ja eri väljalaske­aastaga autot.
Neljapäeval Raadil korraldatud hobiautode kogunemisele Cars & Coffee sõitis kohale enam kui 250 eri marki ja eri väljalaske­aastaga autot. Foto: Kristjan Teedema

Pealtnäha tavaline neljapäeva õhtu. Roosi tänaval lookleb pikk autoderivi, kõik on kuskile teel. Lähen vooluga kaasa, ikka lähemale Eesti Rahva Muuseumile. Küsite, miks? Sest sel õhtul kogunevad muuseumi taha parklasse autoentusiastid, kelle masinatel eri väljalaskeaasta, päritolumaa ja väljanägemine. Ühine on aga nende omanike suur kiindumus oma hobiautode vastu, mis paneb kulutama nende remontimisele ning ülesvuntsimisele aega ja raha.

Võib ju mõelda, et autosid saab vaadata ka kaubanduskeskuste parklates – milleks minna Raadile? Aga sellepärast, et hobiautode kogunemise Cars & Coffee (eesti keeles Autod ja Kohv) peakorraldaja Cristo Veber (22) tõi selle ürituse läinud neljapäeval esimest korda Lõuna-Eestisse.

Märksõnad
Tagasi üles