Punk, rokk ja Roland Sutt – kes neid suudaks lahuta

Aet Rebane
, ajakirjanik
Copy
Eile pärastlõunal lõi Roland Sutt Raadi mõisa­pargis käed külge festivali lava ehitamisse, see kerkib tema selja taga asuvale maalapile.
Eile pärastlõunal lõi Roland Sutt Raadi mõisa­pargis käed külge festivali lava ehitamisse, see kerkib tema selja taga asuvale maalapile. Foto: Kristjan Teedema

Värvikas seltskond koguneb täna Raadi mõisaparki, kus algab muusikafestival Punk & Rock. Festivali peakorraldaja Roland Sutti teavad raskema muusika sõpradest tartlased ka kui Rokiklubi eestvedajat, pubi Underground pidajat, rokikooli trummiõpetajat ja punkbändi J.M.K.E. trummarit. Roland Sutt on kui mitte Tartu rokkmuusika isa, siis selle tunnusnägu päris kindlasti.

Selle telefonikõne ajal kolmapäeval olete hoopis Narva-Jõesuus. Mida te seal teete, kas te ei peaks Tartus festivali korraldama?

See on minu moodi. Kõigepealt teen korraga hästi palju ära ja siis võtan natukeseks enne aja maha, et minna festivalile täis akudega. Ma ei taha minna sinna sellise näoga, et issand, küll ma olen magamata ja väsinud. Lähen hoopis elurõõmu täis ilmega. Saan aja maha võtmist lubada, sest mul on väga hea meeskond ning meil on kõik tehtud.

Tagasi üles