Kati Tolmoff võitis esimese vastase

Kati Tolmoff.
Kati Tolmoff. Foto: Raigo Pajula

Kati Tolmoff võitis Tallinnas Yonex International 2012 kvalifikatsiooniturniiril oma esimest vastast soomlannat Airi Mikkelät seisuga 21:11, 21:15. Ajakava järgi kell 17 kohtub ta venelanna Ksenia Polikarpovaga.

"Kati tegi väga ilusa mängu! Oli ründavam, tegi vähe lihtsaid vigu ja mängis mõistusega," kiitis treener Mart Siliksaar, "vastane ei olnud sugugi nõrk, aga Kati mängis oma mängu."

Edukas oli ka Kristin Kuuba Nõo SK-st, kes võitis ukrainlast Hrystyna Dzhangobekovat kolmes geimis 21:15, 16:21, 21:18.

Sale-Liis Teesalu Triitonist pidi kahjuks tunnistama belglanna Sabine Devooghti paremust geimidega 21:3, 21:11.