E, 30.01.2023

Elron taastab Tartu suunal tavapärase rongiliikluse

Tartu Postimees
Elron taastab Tartu suunal tavapärase rongiliikluse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Elroni rong.
Elroni rong. Foto: Liis Treimann

Raudtee remonttööd Tartu suunal lõpetatakse ning alates 28. juunist taastub sel suunal tavapärane sõidusagedus. Muudatusi on ka teiste suundade sõiduplaanides

Eesti Raudtee on Tabivere-Kärkna lõigu remonttöödega lõpusirgele jõudmas, mis tähendab, et selle nädala lõpust, alates 28. juunist ei kasutata lõiku läbivatel liinidel asendusbusse. «Kõikidel päevadel on võimalik taas kogu reisi ulatuses sõita rongidega. Mõnevõrra lisandub küll kiiruspiirangute tõttu sõiduaega, kuid oluline on, et saame tihendada sõidugraafikut, taastades kõik koroonakriisi eelsed väljumised Tartu suunal. Sellega seoses saame lisada ronge ka Valga ja Koidula liinidele,» ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

«Kuna Balti jaama ja sealt väljasõit toimub nii edela- kui kogu idasuuna rongidel üht teed pidi, siis tuleb Tartu suunale väljumiste lisamisega muudatusi ka teistel liinidel. Väikseid muudatusi on nii edelasuunal kui ka Tallinna-Aegviidu liinil, samuti muutub ühe Tallinna-Narva ekspressrongi väljumisaeg. Lisaks tiheneb liiklus Tallinna ja Pääsküla vahel.»

Märksõnad
Tagasi üles