T, 31.01.2023

Vallo Nuust juhib Pallast ja mootorratast

Raimu Hanson
, ajakirjanik
Vallo Nuust juhib Pallast ja mootorratast
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Motoklubi Vulcan Riders Finlandi liige Vallo Nuust tegi endast ise pildi, millele jäi ka tema mootorratas Kawasaki VN1700 Voyager Custom.
 
Motoklubi Vulcan Riders Finlandi liige Vallo Nuust tegi endast ise pildi, millele jäi ka tema mootorratas Kawasaki VN1700 Voyager Custom.  Foto: Vallo Nuust

Kõrgema kunstikooli Pallas rektor Vallo Nuust (58) lõpetab kolmapäeva õhtupoolikul oma koduõues Kõrvekülas askeldamise, käib duši all ja vastab telefonist kuuldud küsimusele oma nädalalõpu kohta. Juttu tuleb temast kui mootorratturist ja Putinist, aga kõigepealt kunstitudengite lõputööde kaitsmisest.

Intervjuu ilmub lehes reedel, kui käib teist päeva Pallase lõputööde kaitsmine. Kas komisjoni liikmed saavad vajaduse korral neid nuusutada, katsuda ja oma silmaga lähedalt vaadata ehk teisisõnu, kui palju käib kaitsmistest veebi vahendusel ja kui palju tavalisel moel?

Kaitsmine käib veebis ja samamoodi ka uute tudengite vastuvõtt. Otsustasime suhteliselt varakult, et oleme selle semestri lõpuni oma tegevusega internetis, sest kõige tähtsam inimestele on see, et neil oleks pikemat aega ette teada, kuidas mingi asi täpselt on, mitte aga nii, et nädala pärast vaatame.

Märksõnad
Tagasi üles