Skip to footer
Päevatoimetaja:
Emily Lieberg
+372 730 0138
Saada vihje

Aivar Lainjärv sai teisel katsel vallavanemaks

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Mustvee uus vallavanem Aivar Lainjärv.

Mustvee vald oli 12. maist vallavanemata, sest eelmine vallajuht Märt Kraft loobus vabatahtlikult sellest kohast. Eile valis Mustvee vallavolikogu uueks vallavanemaks Aivar Lainjärve (54, pildil), kes seni töötas Lääne-Virumaal Vinni vallas teede- ja ühistranspordinõunikuna.

Mustvee vallavanemaks kandideeris Lainjärv ka mullu märtsis, kuid toona eelistas volikogu Märt Krafti.

Uus vallavanem ütles, et ta poleks ise kandideerinud, kuid talle tehti ettepanek nii mullu kui ka nüüd. Ta on Mustveest pärit, tema vanemad elavad Mustvee lähistel. Paraku on elu ja töö viinud teda Lääne-Virumaale, kuid kodukoht ja kinnisvara on tal Mustvee vallas alles.

Kommentaarid
Tagasi üles