Laenutõukerattad tõid linna nii elevust kui ka segadust

Eile Küüni tänava rattaparklas külitanud renditõukeratas võttis ära kolme jalgratta parkimisruumi. Bolti ja linnavalitsuse esindajad rõhutavad, et pärast sõitu tuleb tõukeratas parkida nii, et see ei segaks teisi liiklejaid. FOTO: Kristjan Teedema

Emajõelinna tänavatele ilmus kaks nädalat tagasi 150 Bolti renditõukeratast. Tartlased võtsid elektrimootoriga vuhisevad sõiduvahendid nii hästi omaks, et Bolt plaanib lähiajal renditõukerattaid siia juurde tuua.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Paraku tekitavad väledate elektritõukeratastega hooletult liiklejad ohtlikke olukordi ning mõningast segadust, mistõttu manitsevad linnavalitsus ja ka Bolti töötajad tõukeratastega sõitjaid ettevaatlikkusele.

Kuigi elektritõukerattaid rendib eraettevõte, on tartlased pöördunud kahel esimesel nädalal Bolti tõukerataste asjus ka linnavalitsusse. Esmaspäeval ilmus linna kodulehe «Ametnik vastab» rubriiki postitus, kus viidati asjaolule, et kõnniteedel liiklevad jalakäijatega kõrvuti ka elektritõukeratastega sõitjad ning sellest tekivad liiklusohtlikud olukorrad.

Tagasi üles
Back