Kvartali keskuses kukkus vanapaar eskalaatoril

Eskalaator Kvartali keskuses.

FOTO: Margus Ansu

Esmaspäeva pärastlõunal laekus Tartu Postimehe toimetusse teade, et Kvartali kaubanduskeskuses on kaks inimest eskalaatoril rängalt kukkunud ja viga saanud.

Tartu tarbijate kooperatiivi kommunikatsioonispetsialist Kertu Punger kinnitas, et neile kuuluvas Kvartali keskuses juhtus tõepoolest intsident, kus Turu tänava poolse sissepääsu juures kukkus eskalaatoril kaks eakat külastajat. Turvakaamera salvestisest on Pungeri sõnul näha, kuidas vanem proua kaotas mõni hetk pärast eskalaatori peale astumist tasakaalu ning langes selili.

«Teda abistada üritades kukkus ka temaga koos olnud härra. Neile tõttasid kohe appi lähedal viibinud turvatöötajad ja teised külastajad. Nad seiskasid eskalaatori, kutsusid kiirabi ning abistasid vanapaari kiirabi saabumiseni,» selgitas Punger. Ta lisas, et kiirabi saabumisel oli vanapaar veel teadvusel ning  Kvartali keskus soovib kannatanutele kiiret paranemist.

Turvakaamera salvestist keeldus kommunikatsioonispetsialist Tartu Postimehega jagamast. «Kuna soovime, et ükski meie külastajatest ei tunneks end ebamugavalt ning eakas paar saaks rahulikult paranemisele keskenduda, otsustasime pärast ärijuhiga arutamist, et me ei jaga seda kuvatõmmist,» sõnas Punger.

Tartu ülikooli kliinikumi pressiesindaja Helen Kaju kinnitas, et mõlemad patsiendid toodi haiglasse ning neile osutati vajalikku arstiabi, kuid delikaatsetest isikuandmetest tulenevalt täpsemat infot jagada ei saanud. 

Tagasi üles