Politsei pidi Tartumaal nädalavahetusel sekkuma mitmesse rüselusse

Pildil politseiauto.

FOTO: Margus Ansu

Möödunud nädalavahetus oli politseil Tartumaal tihedalt seotud mitme rüseluse või perevägivalla juhtumiga. 

Ööl vastu 30. maid puhkes Tartus Küüni tänaval ühes seltskonnas viibinud inimeste vahel kaklus. Politseinikud pidasid kinni 25-aastase mehe ning viisid ta esmalt arestikambrisse kainenema. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

31. mail teatati politseile, et Jõgeva vallas on puhkenud endiste eluskaaslaste vahel rüselus. Viga keegi ei saanud ning juhtunu üksikasju selgitatakse kriminaalmenetluses.  Samast piirkonnast sai politsei väljakutse ööl vastu 31. maid: nimelt oli ühise alkoholi tarvitamise käigus löönud joobes 33-aastane mees oma naabrinaist ja -meest. Kannatanud pöördusid tervisekontrolliks traumapunkti ning politsei pidas lööja kuriteos kahtlustatavana kinni.

Kastre vallas tuli 31. mai hilisõhtul politseil lahendada kehalise väärkohtlemise juhtum, kus joobes 29-aastane mees läks kallale oma 25-aastasele elukaaslasele. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning viis ta arestikambrisse kainenema. Naine meedikute abi ei vajanud ning juhtunu üksikasju uurib politsei kriminaalmenetluses.

Tagasi üles