Eriolukorrast taastumine käib Aparaaditehases teosammul

Kelly Olesk
, ajakirjanik
Copy
Kääri juuksurisalongi omanik Ruslan Varavin avas eile Aparaaditehases kliendile ukse ning ütles, et praegusel keerulisel ajal tuleb olla paindlik ja teha soenguid siis, kui inimestel tarvis, isegi kui see on õhtul kell kümme.
 
Kääri juuksurisalongi omanik Ruslan Varavin avas eile Aparaaditehases kliendile ukse ning ütles, et praegusel keerulisel ajal tuleb olla paindlik ja teha soenguid siis, kui inimestel tarvis, isegi kui see on õhtul kell kümme.  Foto: Sille Annuk

Karmidest piirangutest taastumine läheb Aparaaditehases pigem väikeste sammudega. Eile keskpäeval võis Aparaaditehase hoovi restoranides silmata vaid mõnd lõunatavat tööinimest, muidu oli hoov vaikne.

Sealsamas tegutsevas juuksurisalongis Käär sai värske soengu kaks klienti. Kääri omanik ja juuksur Ruslan Varavin sulges eriolukorra väljakuulutamisel salongi viieks nädalaks, et kaitsta kliente ja töötajaid. Ta ei salga, et ajad on keerulised. «Viis nädalat oli käive null,» ütles ta.

Selleks et keerulisest olukorrast välja tulla, on tulnud olla paindlik ning arvestada klientide soove. «Olen tulnud hommikul kella kaheksaks ja teinud lõikamist-värvimist ka kell kümme õhtul,» märkis Varavin.

Kohanemine ja paindlikkus

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles