Esialgu sügisesse lükatud maamess toimub siiski uuel aastal

Tartu Postimees
Copy
Maamess 2019.
Maamess 2019. Foto: Meelis Meilbaum

Maamessi korraldusmeeskond on peale põhjalikku kaalumist langetanud otsuse lükata mess edasi järgmise aasta kevadesse tavapärasele ajale. Maamess peetakse tuleval aastal 15.–17. aprillil, mitte tänavu 10.–12. septembril.

Maamessi projektijuhi Margus Kikkuli sõnul on korraldusmeeskond viimase pooleteise kuu jooksul suhelnud messi eksponentidega ning lähtuvalt sellest otsustanud messi korraldada kevadel. «Eksponendid märkisid, et stendide planeerimiseks ja tehnika kohale toomiseks vajavad nad vähemalt poolt aastat tehaste ja partneritega läbirääkimiseks, et näitusel olla uudse väljapanekuga. Septembriks ei ole paljudel võimalik välja panna parimat ehk kannataksid nii ettevõtjad kui kliendid,» ütles Kikkul.

Maamess on Eesti suurim mess, mille korraldusperiood vältab vähemalt aasta. Näiteks äsjamöödunud aprillis toimuma pidanud maamessiks oli Tartu Näitused AS sõlminud kokkuleppeid 66 teenuspakkujaga, kellelt ostab reklaami, rendib inventari, telke, generaatoreid. «Ühe suure messi korraldamine vajab aega, et kõik detailid paika loksutada. Maamess on tuntud ja tunnustatud nii siin kui sealpool piiri, meie eesmärk on kindlasti kvaliteeti hoida,» rääkis korraldaja.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles