Inga Lunge kogus raamatusse kirjad minevikku ja tulevikku

Inga Lunge hoiab Karlovas koduõues käes äsja trükist tulnud 102-leheküljelist raamatut «Ma kirjutan Sulle», mille on kirjastanud Tammerraamat ja kujundanud Angelika Schneider. Foto tegi eile Tartu Postimehe eritellimusel näitlejannast autori poeg Rasmus Allik.

FOTO: Erakogu

Maailm ei ole alati selline, nagu sina tahad, kuid sina ise võid olla alati selline, nagu sina tahad. Selline on esimene ja suurte tähtedega trükitud mõte raamatus «Ma kirjutan Sulle», mille kirjastus Tammerraamat andis välja selle nädala alguses. Sulle kirjutaja on Inga Lunge, kes oli esimeste eksemplaride pakki kodus avades väga õnneliku näoga, nagu on näha tema mehe Toomas Lunge tehtud fotol suhtlusmeedias.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Sa ei saa kontrollida seda, kuidas käituvad inimesed sinu ümber, mis ja kuidas toimub maailmas. Sa saad kontrollida ainult seda, milline ise oled, kuidas reageerid, millele oma tähelepanu suunad,» kirjutab Inga Lunge. «See on paradoks. Maailm muutub paremaks siis, kui sa seda tormisjalu muuta ei püüa. Paremaks saad muuta maailma esmalt ainult enda sees – siit saab kõik alguse.»

Mitu Sina

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles