N, 21.09.2023

Riia tänavale kavandatakse uusi äri- ja eluhooneid

Tartu Postimees
Facebook
Comments
Linnavalitsus algatas Riia tn 148 krundi detailplaneeringu koostamise, et kaaluda võimalusi maa-ala kruntideks jagamist ja ehitusõiguse määramiseks kuni viiekorruseliste kaubandus- ja teenindushoonete ning korterelamute rajamiseks.
Linnavalitsus algatas Riia tn 148 krundi detailplaneeringu koostamise, et kaaluda võimalusi maa-ala kruntideks jagamist ja ehitusõiguse määramiseks kuni viiekorruseliste kaubandus- ja teenindushoonete ning korterelamute rajamiseks. Foto: Sille Annuk

Linnavalitsus algatas Riia tn 148 krundi detailplaneeringu koostamise, et kaaluda võimalusi maa-ala kruntideks jagamist ja ehitusõiguse määramiseks kuni viiekorruseliste kaubandus- ja teenindushoonete ning korterelamute rajamiseks.

Ligikaudu 4,6 hektari suurune krunt asub Ränilinna linnaosas Riia, Ringtee ja Aardla tänava vahelisel alal. Hoonestamata alale planeeritakse elu- ja ärihooneid ning avalikult kasutatavat haljasala.

Riia tn 148 krunt asub linnaruumiliselt olulises kohas - riigimaanteede ja magistraaltänavate ristumiskohas ja lähipiirkonnas asuvad mitmed rohke külastajate arvuga ettevõtted. Sellest lähtuvalt tuleb enne ehitusõiguse andmist korraldada parima planeeringulahenduse leidmiseks ja arhitektuurse terviklahenduse tagamiseks arhitektuurivõistlus.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles