Skip to footer
Päevatoimetaja:
Eili Arula
+372 739 0339
Saada vihje

Uus reaalsus viis söögikohad internetti

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Raekoja platsil tegutsevast kohvikust Pierre on majaperemees Mihkel Tammaru sõnul inimesed kriisiajal hakanud tellima ka tooraineid.

Enam pole vaja isegi ühe käe sõrmi, et üles lugeda Tartu südalinnas veel avatud söögikohti, näiteks Ristiisa pubi, Entri ja Cafe Truffe hoiavad uksi lahti. Paljudes kesklinna söögikohtades, mis varem kihasid rahvast, valitseb aga kõle tühjus.

Veidi võib tuua kergendust uus nädal, mil ülikoolilinnas saab taas avada välikohvikud.

Osa suletud restoranidest ja kohvikutest on ellujäämise nimel internetti kolinud. Suurest kasumist pole juttugi, iga päev on uus, oma uute probleemide ja tegemistega.

Kommentaarid
Tagasi üles