Oskar Lutsu huumoripreemia pälvija Argo Aadli eelistab filigraanset nalja

Raimu Hanson
, ajakirjanik
Copy
Näitleja Argo Aadli 28. juunil 2017 Pärnus, kus ta on veetnud oma suvepuhkused aastast 2000.
 
Näitleja Argo Aadli 28. juunil 2017 Pärnus, kus ta on veetnud oma suvepuhkused aastast 2000.  Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Veebruari lõpus tuli teade, et näitleja Argo Aadli (39) saab tänavuse Oskar Lutsu huumoripreemia. See oleks talle kätte antud 4. aprillil Palamuse kultuurimajas, kuid eriolukorra tõttu jääb see üritus nüüd ära ja toimub kunagi hiljem.

Intervjuus räägib Argo Aadli oma tõsistest ja naljakatest esinemistest ning 1. aprilli puhul ka laias laastus naljadest.

Huumoripreemia žürii tõstis esile teie paljudest osatäitmistest Kokaviidika küla rahvatantsuhuvilise postiljoni Herbert Vingu Kanal 2 saatesarjast ja ETV seriaali «ENSV» militsionääri Jüri Kessneri. Kui kõrgelt hindate ise neid kümnetele tuhandetele tuttavat kaht rolli?

Herbert Ving on tegelikult üsna kõrvaline asi ühest Ka­­nal 2 saatest ja osutunud väga menukaks. Sama palju on see preemia seotud Eesti Televisiooni sarjaga «ENSV». Eks ikka on arvestatud kõiki mu tegemisi läbi aastate, ka Linnateatris, kus on mu põhitöö.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles