K, 8.02.2023

Koroonakriis tõmbas koolimaja ostule pidurit

Jüri Saar
, arvamustoimetaja
Koroonakriis tõmbas koolimaja ostule pidurit
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tartu linnavalitsus soovib osta Karlova kooli vanemate klasside majaks Salme 1a hoone, kus praegu töötab veel Tartu ülikooli haridusteaduste instituut.
Tartu linnavalitsus soovib osta Karlova kooli vanemate klasside majaks Salme 1a hoone, kus praegu töötab veel Tartu ülikooli haridusteaduste instituut. Foto: Margus Ansu

Tartu linnavalitsus ja Tartu ülikool on põhimõtteliselt kokku leppinud, et linn ostab seni haridusteaduste instituudi kasutada olnud maja Salme 1a, vaja on seda Karlova kooli ruumikitsikuse kõrvaldamiseks. Paraku on koroonakriis lepingu allkirjastamist edasi lükanud, sest on pakilisemaid asju, möönis Tartu linnavarade osakonna juhataja Kunnar Jürgenson.

Karlova kool on pungil rahvast täis, seal ei ole ruumi tööõpetusruumide ega ka millegi muu laiendamiseks, selgitas Tartu haridusosakonna juhataja Riho Raave. «Salme tänava koolimaja abil saaksime selle mure lahendada ja teiseks saaksime nelja paralleelklassiga kooli teha, praegu on kolm paralleeli. Enamate koolikohtade vajadus on endiselt olemas,» lisas ta.

Aeg maas

Märksõnad
Tagasi üles