Anna Gret Asi viskab korve maailmatasemel

Läinud kolmapäeval tegi Turu tänava spordihoones Tartu ülikool/Kalev naiskonnaga trenni Anna Gret Asi, kes valiti hiljuti Basketball Without Borders Global Campi laagris 24 naiskorvpalluri seast kaheksa parima hulka.

FOTO: Kristjan Teedema/Tartu Postimees

Tartu Ülikool / Kalevi naiskond ületas ennast sel hooajal ning pääses ainsana Eestist Balti liigas play-off’i. Edukaim tartlannast mängija, kes kuulub ka Eesti korvpallinaiskonda ning kellel hoiavad silma peal nii Euroopa kui ka maailma korvpallijuhid, on möödunud reedel 18-aastaseks saanud Anna Gret Asi.

14.–16. veebruaril osales Asi Ameerika tipptasemel korvpallilaagris, kust pääses tähtede rivistusse, võitis kolmepunktivisete võistluse ning nägi oma silmaga NBA tähtede mängu.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mängijatel puudus usk

Sel hooajal alustas Tartu Ülikool / Kalevi naiskonna peatreenerina tööd Toomas Liivak, kes on käsikäes Kaire Asiga treeninud tüdrukuid juba seitse aastat. «Balti liigasse pääsemine on tugeva töö tulemus ning tüdrukud on hakanud lõpuks mõistma minu põhimõtteid, kuidas tuleks mängida,» ütles peatreener Toomas Liivak.

Tagasi üles