N, 21.09.2023

Vargad viisid Tartust hinnalise GLS-klassi Mercedese linnamaasturi

Aet Rebane
, ajakirjanik
Facebook
Comments 9
Öösel ärandati Tartus Mercedes-Benz.
Öösel ärandati Tartus Mercedes-Benz. Foto: Kuvatõmmis

Eile hommikul avastas Tartu Pootsmani tänava elanik Merle Pastik, et öö jooksul ärandati tema 2016. aasta GLS-klassi linnamaastur Mercedes-Benz numbrimärgiga 954TNL.

Autoomanik Merle Pastik ütles, et tunne on väga halb ja lootus auto tagasi saada väike. Pastiku sõnul oli autole tehtud kaskokindlustus, mistõttu ei oska ta praegu veel hinnata tekitatud kahju, sest pole selge, kui suure summa kindlustus võiks hüvitada.

Sama auto müügikuulutus on üleval autoportaalis auto24.ee ja seal küsitakse auto eest 59 900 eurot.

Lõuna prefektuuri organiseeritud ja raskete kuritegude talituse juht Rain Vosman ütles, et politsei töötab aktiivselt, et tuvastada Tartust ärandatud sõiduki asukoht ja kuriteo toimepannud isikud. Politsei andmeil varastati autovõtmed toast. «Praegu teadaolevalt siseneti majja öisel ajal lukustamata ukse kaudu,» ütles Vosman. «Seega soovitame nii kodust lahkudes kui öisel ajal veenduda, et kasutataks tavapäraseid turvameetmeid: lukustada nii hoone kui ka sõiduki uksed ning võimaluse korral kasutada lisaks signalisatsioonisüsteeme. Võtmeid omakorda tasuks hoida kodus nii, et need oleks kõrvaliste pilkude eest ära pandud. Kahtlast tegevust märgates andke sellest aga viivitamata telefoninumbril 112 teada,» lisas Vosman.

Facebook
Comments 9

Märksõnad

Tagasi üles