Nädalavahetus möödus Tartus vägivaldselt, muuhulgas ründas joobes mees politseinikku

Politseiauto. Foto on illustratiivne.

FOTO: Dmitri Kotjuh

Nädalavahetusel sai Lõuna prefektuur mitu vägivallaga seotud väljakutset.

Ööl vastu pühapäeva sai politsei väljakutse Tartus Mõisavahe tänava maja korterisse, kus 34-aastane mees oli löönud 33-aastast meest. Politsei pidas lööja kuriteos kahtlustatavana kinni. Meedikud viisid viga saanud mehe traumapunkti.

Samal ööl lõi 19-aastane mees Tartus Vallikraavi tänava meelelahutusasutuses 47-aastast turvatöötajat. Politsei pidas lööja kinni ning toimetas ta jaoskonda.

Pühapäeva õhtupoolikul teatati, et Tartus Kalevi tänava maja korteris lõi 42-aastane joobes mees 52-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kinni ning viis ta esmalt arestikambrisse kainenema. Naine meedikute abi ei vajanud.

Laupäeva õhtul sai politsei väljakutse Tartus Kaunase puiesteele, kus joobes mees oli kaupluses oma tuttavat terariistaga löönud. Politsei pidas 48-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Meedikud viisid torkehaavaga 34-aastase mehe haiglaravile. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Laupäeva varahommikul lõi joobes 23-aastane mees Tartus tööülesandeid täitnud politseinikku. Joobes mees peeti kinni ning viidi arestikambrisse kainenema. Politseiametnik pöördus tervisekontrolliks haiglasse, mispeale jätkas teenistust. 

14. veebruaril teatati politseile, et Tartus Anne tänava garaažide lähistel löödi 28-aastast meest, kes pöördus tervisekontrolliks traumapunkti. Juhtunu täpsemad üksikasjad selgitatakse kriminaalmenetluses.

Tagasi üles
Back