P, 5.02.2023

Lux Express lisab Tallinn-Tartu liinile väljumisi

Tartu Postimees
Lux Express lisab Tallinn-Tartu liinile väljumisi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lux Expressi buss.
Lux Expressi buss. Foto: Arvo Meeks

Lux Express toob alates sellest reedest Tallinna-Tartu liinile lisaväljumised Ekstra nime all, et teenindada sõitjaid tippkoormuse ajal ehk reedeti ja pühapäeviti.

Lux Expressi tegevjuhi Janno Ritsbergi sõnul on reisijate hulk Tallinna ja Tartu vahel jätkuvalt kasvamas ning seetõttu otsustati täistunni äriklassi ja pooltunni tavaklassi Lux Expressi väljumiste kõrvale lisada reedeti ja pühapäeviti Ekstra bussid.

«Nädala keskel on suur osa meie sõitjatest tööasjus reisijad, aga reedeti ja pühapäeviti tahab bussile pääseda ka palju kooliõpilasi, tudengeid ja pensionäre, kes soovivad soodsamat piletit,» lausus ta pressiteate vahendusel. 

Reedeti ja pühapäeviti väljuvad Ekstra bussid mõlemas suunas iga kahe tunni järel alates lõunast kuni kella 20-ni. 9-eurose täispileti ja 7-eurose sooduspileti hind on praegu paigas ja Lux Expressi pressiteate kohasel ei tohiks hind muutuda.

Ritsberg lisas, et Lux Expressi soodustused Tallinna ja Tartu vahet sõitvatele eakatele ja õppuritele jäävad alles igal muul päeval ja ajavahemikul, välja arvatud reede ja laupäev kell 12 kuni 20.

Ritsbergi sõnul olid pärastlõunased ja õhtused väljumised seni reedeti ja pühapäeviti sageli välja müüdud ja sestap puudus inimestel kindlus, kas bussides jagub kohti.

Märksõnad
Tagasi üles