Kirjandusfestival Prima Vista ootab noorte fänniloomingut

Tartu Postimees
Copy
Kirjutamine.
Kirjutamine. Foto: Toni Läänsalu

Kirjandusfestival Prima Vista kuulutab välja konkursi, kuhu oodatakse oma lugudega osalema kõiki kuni 26-aastaseid fänniloomingu (fanfiction) autoreid.

«Prima Vista festivali kavas on alati kindel koht ka noortele suunatud üritustel,» rääkis Prima Vista juhatuse festivali esinaine Annika Aas. «Sel aastal korraldame esmakordselt fänniloomingu konkursi ja loodame, et noored lasevad oma fantaasial lennata ning neil on inspiratsiooni paljudeks põnevateks lugudeks.»

Parimad tööd valib välja viieliikmeline žürii ning võitja kuulutatakse välja 4. mail kell 16 Tartu Elektriteatris kirjandusfestivalil Prima Vista.

Tänavu 4.–9. mai Tartus toimuva rahvusvahelise kirjandusfestivali Prima Vista teema on «Inimese varjud». Programmi keskmes on mälu, vaimne tervis, teadmised ja inimese mõju keskkonnale.

Konkursile esitatava loo tekst peab olema kirjutatud eesti keeles, põhinema kirjandusteosel, sisaldama kuni 7000 sõna ning selles ei tohi olla ebasündsusi. Rohkem infot leiab

Lugu ning vabas vormis avaldus koos autori kontaktandmetega tuleb saata e-postile irina.moldre@luts.ee või tavapostiga Tartu linnaraamatukokku (Irina Möldre, Kompanii 3/5, võõrkeelne ilukirjandus, Tartu 51004) märgusõna «Fänniloomingu konkurss» all. Tööde esitamise tähtaeg on 30. märts.

Tagasi üles