Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
:format(webp)/nginx/o/2020/01/23/12889848t1hdd93.jpg)
Sügisel alustas tegevust Tartu kultuurikelder. Ja samal sügisel avas uksed Kultuurikelder. Esimene tegutseb kultuurikorraldaja, luuletaja, soome keele õpetaja ja tõlkija Heidi Iivari juhtimisel, teise perenaine on Tartu ülikooli kultuurikorralduse magistrant, kunsti austaja Triinu Saks.
Ühest teiseni on umbes 135 sammu. Tampere majas Jaani 4 asub Tartu kultuurikelder, Kultuurikelder tegutseb aga Gildi 3 majas, kus on elanud maailmakuulus kirurgiaprofessor Nikolai Pirogov. Kui tänav kandis veel Pirogovi nime, oli neis ruumides piimapood.