E, 28.11.2022

Uus aasta algas uuenenud koolimajas

Kelly Olesk
, ajakirjanik
Uus aasta algas uuenenud koolimajas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Puhja kooli direktor Päivi Märjamaa tegi eile hommikul väikese peatuse esimese klassi ruumis, mida saab liigendseina abil muuta suuremaks ja väiksemaks. Kõrged toolid aitavad õpilastel säilitada hea rühi. Ehitustööd lõppesid, aga mõned sisustuselemendid vajavad veel paigaldamist.
Puhja kooli direktor Päivi Märjamaa tegi eile hommikul väikese peatuse esimese klassi ruumis, mida saab liigendseina abil muuta suuremaks ja väiksemaks. Kõrged toolid aitavad õpilastel säilitada hea rühi. Ehitustööd lõppesid, aga mõned sisustuselemendid vajavad veel paigaldamist. Foto: Margus Ansu

Möödunud aasta viimasel päeval lõppesid Puhja koolimajas ehitustööd. Vaheajal kolis koolipere kolmelt asenduspinnalt tagasi oma majja ning sel esmaspäeval alustasid õpilased ja õpetajad tööd jälle oma vanas, kuid põhjalikult uuendatud majas. Poole aastaga tehtud ümberehitus valmis riikliku koolivõrgu uuendamise meetme toetuse ja Elva valla rahalise panuse abil. Sama meetme toetusega käib praegu koolimajade ümberehitamine mujalgi Tartumaal.

Puhja värskendatud koolimaja tekitas selle aasta esimesel koolipäeval, esmaspäeval palju elevust nii õpilasele kui ka õpetajatele. «Esimesel koolipäeval tegin väikese reportaaži päevast ja jagasin seda ka lapsevanematega. Nad ütlesid, et õpilased tahtsid seekord palju parema meelega kooli tulla,» rääkis Puhja kooli direktor Päivi Märjamaa.

Märksõnad
Tagasi üles