Elva vald pälvis aasta kõige sportlikuma omavalitsuse tiitli

Copy
Eesti kõige sportlikuma omavalitsuse tiitli võttis vastu Elva vallavanem Toomas Järveoja.
Eesti kõige sportlikuma omavalitsuse tiitli võttis vastu Elva vallavanem Toomas Järveoja. Foto: Raigo Pajula / EOK

Eesti olümpiakomitee auhinnagalal «Spordiaasta tähed 2019» Tallinnas anti Elva vallale Eesti kõige sportlikuma omavalitsuse tiitel.

Elva vallavanem Toomas Järveoja ütles, et vald toetab igati sporditegemist. «Peale selle, et Elva vald toetab rahaliselt eri sporditegevusi, anname kindlasti ka sporditegemise ja tervislike eluviiside viljelemiseks ise eeskuju. Näiteks korraldasime suvel heategevuslikud spordivõistlused koos Järva vallavalitsusega.»

Elva valla spordijuhi Madis Šumanovi sõnul on hea näide ka iga aasta augustis korraldatav kohalik spordikuu, kus inimestel on võimalik osaleda erinevates tasuta treeningutes. «Meie vallas on aasta ringi võimalik sporti teha, sest kõik tingimused selleks on olemas,» ütles ta. «Töötame muidugi selle nimel, et sportimisvõimalused oleksid tulevikus veelgi paremad.»

Elva vallavalitsuse teatel toetas vald 2019. aastal valla spordiürituste korraldamist üle 50 000 euroga ning noortespordis toetatakse 14 spordiala aastas kokku ligi 215 000 euroga. Elvas ehitatakse praegu spordihoonet, mis valmib tänavu suvel.

Tiitlile kandideerimiseks esitatud Elva valla videot saab vaadata siit.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles