Politsei leidis kadunud 25-aastase Aiti esemed Emajõest, noormehest pole märki
Lisatud fotod otsingutest

Ööl vastu reedet, 6. detsembrit Tartu südalinnas kadunud 25-aastane Aiti Valgu otsingud Emajõel, Ihaste silla all.

FOTO: Margus Ansu

Politsei otsib praegu Tartus Ihaste silla lähedal Emajõest jälgi 25-aastasest Aitist, kes kadus ööl vastu reedet, 6. detsembrit kadus jäljetult Tartu südalinnas Seni pole politseil, lähedastel ega vabatahtlikel õnnestunud teda leida, kuid nüüd on tekkinud lootus.

Tartu politseijaoskonna politseileitnant Siim Linnard rääkis, et otsingud kadunud mehe leidmiseks jätkusid ka eile, kui sõidutati Emajõele politseikaater. «Alustasime otsinguid jõel Turusilla juurest ning liikusime Ihaste silla poole, kui märkasime Jõe Prisma lähistel Annelinna-poolsel kaldal poolenisti vees olevat puupalki, mille peal oli Aitile kuulunud sülearvutikott koos arvuti ja mõne isikliku esemega, kuid tema telefoni kotis ei olnud,» vahendas politseileitnant. 

Täna keskpäeval läksid politseinikud Karlova sadamas paadiga Emajõele, et Ihaste silla ümbruses robotiga jõepõhi läbi vaadata. 

Tartu südalinnas kadunud 25-aastast Aiti Valku läks täna taas politseikaater otsima.

FOTO: Margus Ansu

Otsingumeeskond kontrollis eilses leiukohas kohe üle ka kaldaäärse, ent pilliroost ja võsast rohkem Aitle kuulunud esemeid ja teda ennast leida ei õnnestunud. «Lisaks kammisid otsijad veel kord Emajõe mõlemad kaldad kuni Ihaste sillani läbi, samal ajal vaatas ka kaatripatrull jõe kuni Ihaste sillani üle, kuid rohkem midagi eile ei leitud,» märkis Linnard.

Otsingud jätkuvad nüüdki, piirivalvekaater läks taas Emajõele, et sonari ja allveerobotiga jõge ning jõepõhja uurida. Jätkuvalt on otsimas ka vabatahtlikud, kes tänagi Emajõe kaldapealseid ning võimalikke maa-alasid üle kontrollivad.

Otsingud Ihaste silla all. 

FOTO: Margus Ansu

Aiti Valk.

FOTO: Erakogu

Aiti Valgu kirjeldus

Sõprade kirjelduse ja kaamerapiltide järgi on teada, et Aiti Valgul oli seljas must jope, mille hõlmad eest lahti ning jope all beež pintsak. Jalas olid tal tumedad teksad ja mustad kingad. Valk kannab prille, kaasas oli tal arvutikott.

Kõigil, kel on infot 25-aastase Aiti Valgu asukoha kohta palutakse ühendust võtta numbril 112 või SA Kadunud ööpäevaringsel valvenumbril 6616776.

Tagasi üles