Eelmisel Eesti Laulu konkursil debüüdi teinud eriilmelise häälega Inger Fridolin (20), lauljana tuntud kui lihtsalt Inger, võinuks vabalt saada edukaks jalgpalluriks. Ka tema pereliikmed olid kindlad, et Inger valib sportlaskarjääri, aga läks hoopis teisiti. Nüüd on ta laulmisest nii haaratud, et lükkas kõrgkoolis õppimise edasi ega varjagi, et tahab väga sõita juba eeloleval kevadel Eurovisioonile.

Selle aasta alguses jõudis Inger lauluga «Coming Home» Eesti Laulu konkursil finaali ja saavutas seal kuuenda koha. Uks popmuusikailma oli avatud. «Pärast seda sain palju esinemispakkumisi, mis teisalt ka arendasid mind lauljana ning andsid inspiratsiooni loominguks. Nägin ja kogesin mitme tuhande inimese ees esinemist ning seda, kuidas käib elu lava taga,» ütles Inger.

Pärast seda on ta andnud palju kontserte Eestis ning esinenud ka Ameerika Ühendriikides, Hollandis ja Hiinas. «Tagantjärele mõeldes oli Hiinas esinemine uskumatu kogemus,» meenutas Inger. «Andsin seal neli kontserti, igal kontserdil oli kuulamas mitu tuhat inimest, kes hõiskasid ning elasid ja laulsid kaasa. Ei oleks tol hetkel arvanud, et sellises suures riigis võib minu muusika inimestele korda minna.»