P, 4.12.2022

Lõhkumistoas võib rahus laamendada

Kaspar Koort
, ajakirjanik
Lõhkumistoas võib rahus laamendada
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lõhkumistoa eestvedajad Kerttu Koemets ja Saskia Vällik ruumis, kus sepahaamrite ja nuiadega saab purustada sisuliselt kõike, pudelitest televiisoriteni välja.
Lõhkumistoa eestvedajad Kerttu Koemets ja Saskia Vällik ruumis, kus sepahaamrite ja nuiadega saab purustada sisuliselt kõike, pudelitest televiisoriteni välja. Foto: Kristjan Teedema

Haprad neiud tõmbavad selga valged kaitseriided, suruvad pähe mootorrattakiivri ning võtavad kätte suure sepavasara. Nad on valmis. Lõhkuma.

Õnneks ei kohanud ma neid apokalüptilisi tütarlapsi kusagil öise Tartu uulitsatel, vaid hoopis Peetri tänaval kunagises Võidu metallitehases. Sinna on end sisse seadnud väidetavalt Eesti esimene lõhkumistuba, kus saab süümepiinadeta enesest looma välja lasta, purustades pudeleid, elektripirne, autotulesid, klaase, lampe ja taldrikuid, või näiteks televiisoreid ning WC-potte, kui oled juba edasijõudnud purustaja, kellele eelmainitud objektid tunduvad liiga tavalised. Siin saab lõhkuda kõike, kõlab asutuse lipukiri.

Rõõm, mitte raev

Märksõnad
Tagasi üles