N, 8.06.2023

Galerii: Elva uus linnasüda nõuab sohvrilt harjumist ja kannatlikku meelt

Eili Arula
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Kui enne Elva linna keskväljaku ja Kesk tänava (paremal) rekonstrueerimist võis autosid parkida pea kultuurikeskuse ukse ette, siis nüüd on plats keskuse ees vaid kergliiklejate päralt. Sealt läheb promenaad Arbi järve äärde.
Kui enne Elva linna keskväljaku ja Kesk tänava (paremal) rekonstrueerimist võis autosid parkida pea kultuurikeskuse ukse ette, siis nüüd on plats keskuse ees vaid kergliiklejate päralt. Sealt läheb promenaad Arbi järve äärde. Foto: Margus Ansu

Pea aasta käinud ehitus Elvas Kesk tänaval ja selle ümbruses on jõudnud lõpusirgele. Põhjalikult uuenenud tänaval on nüüd rohkem ruumi jalakäijatel ja jalgratturitel, autojuhid peavad leppima varasemast kitsama sõidutee ning teises kohas olevate parkimiskohtadega. Suured muutused pole sugugi kõigile mootori jõul liikuvatele männilinlastele meeltmööda.

Elva vallamajandusosakonna juht Hegri Narusk selgitas, et parkimiskohti on remondi käigus Kesk tänava äärde tegelikult juurde tekkinud. Siiski asuvad need remondieelse ajaga võrreldes teistes kohtades. Aga harjumuse jõud on suur ning iga päev on näha, kuidas sohvrid järjekindlalt autosid parkimist keelava märgi alla paika panevad.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles