Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
tartu

Hiilgav lend tõstis Treffneri kooli esimeseks

Eestis tänavu gümnaasiumi lõpetanud noorte eesti keele riigieksami keskmine punktisumma oli 62. Treffneri gümnaasiumi vilistlased sooritasid emakeeleeksami kõige paremini, kooli keskmine tulemus oli 82,5 punkti. FOTO: Sander Ilvest

Eile avalikustas hariduse sihtasutus Innove eelmise õppeaasta riigieksamite tulemused ja tartlastel on põhjust rõõmustada: võrreldes üle-eelmise õppeaastaga paranesid Treffneri gümnasistide riigieksamite tulemused nii palju, et kool tõusis üleriigilises edetabelis esimesele kohale. Matemaatika riigieksami sooritasid kevadised koolilõpetajad niivõrd hästi, et positsioon paranes kaheksa koha võrra. Eesti keeles tegid Treffneri eksaminandid riigi parima tulemuse.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Eelmine lend oli viimaste aastate üks tugevaimaid, kõigil lõpetanutel olid väga kõrged punktid,» ütles Hugo Treffneri gümnaasiumi direktor Ott Ojaveer. Kaks noort, kes suvel lõpetasid Treffneri, jätkavad õpinguid USAs Massachusettsi tehnoloogiainstituudis, mida on aastaid nimetatud maailma parimaks ülikooliks.

Kõrged punktid

Tagasi üles
Back