Erivajadusega muusik Renee Logberg korraldab uue heategevuskontserdi

Renee Logberg

FOTO: Erakogu foto

Isadepäeva eelõhtul, 9. novembril kell 18 on kõigil võimalik minna Tiigi seltsimajja Renee Logbergi korraldatud kontserdile «Säragu laste silmad», mis kogub raha TÜ kliinikumi lastefondile.

42-aastane Renee Logbergi kontserdil saab kuulaja osa ta loomingust ja improviseerimisoskusest. Ta etteasted koosnevad ta enda elu lugudest, viisistatud luuletustest, mis on mõnikord kurvad, mõnikord aga lootustandvad ja täis armastuseigatsust.

Renee Logbergi ansambel kannab nime Helisev Hing. Ta ise on solist ning rütmi- ja keelpillide mängija. Ansambli teised liikmed on ta sõbrad, kellest osa tegutsevad ansamblis nimega Allikabänd.

Ansambel Helisev Hing mõned aastad tagasi. Renee Logberg taga paremal. Ees keskel tollane juhendaja Triin Sünter.

FOTO: Erakogu

Renee Logbergi loomingu kontserte on Tartus varemgi olnud, eelmine seesugune kontsert leidis aset 7. juunil Pepleri 27 majas. Sellega kogus ta lastefondile 48 euri ning iseenda loomingu toetuseks 26 euri.

Seegi kontsert kutsub inimesi üles toetama nii lastefondi kui ta enda unistuste loomingut. Ning sellegi kontserdi lõpus astub lavale üllatusesineja, keda korraldaja praegu publikule ei reeda.

Renee Logbergil on abivalmis ja heatahtlik süda. Ta ütles, et eesseisval kontserdil on kõik umbes samamoodi nagu eelmisel korral, vaid ta enda tervis on vahepealsete kuudega natuke kehvemaks läinud. Käed on pisut nõrgemad ja kõrvakohin pole samuti kadunud.

Ometi on ta täis usku paremasse ellu ja loodab, et leiab mõne muusikainimese endale appi teda pedagoogiliselt juhendama ning võib-olla ka järgmisi kontserte korraldama.

Tagasi üles
Back