Ülikooli spordihoones selguvad Eesti meistrid kulturismis ja fitnessis

Bikiinifitness. Arhiivifoto.

FOTO: Liis Treimann

Eeloleval laupäeval toimuvad Tartu ülikooli spordihoones Eesti meistrivõistlused kulturismis ja fitnessis.

Aastaid Eesti kulturismi valitsenud Ott Kiivikas lunastas aasta tagasi profilitsentsi, mis tähendab seda, et Tartus peaks tiitli nimel tulema tihe rebimine Egert Oiovi, Siim Savisaare ja Raigo Kuusnõmme vahel. Ka naiste bikiinifitnessis tõotab tulla huvitav võistlus, sest laval on maailma tipud, juba profilitsentsi lunastanud, kuid praegu veel amatöörina jätkavad Agne Kiviselg ja Julia Tšižova.

«Üle pika aja on oodata tõsisemat konkurentsi naiste fitnessi kategoorias, kus Endla Vaherile sekundeerivad juuniorid Karina Polovnikova ja Reene Teder. Samuti toome esimest korda Tartusse uues formaadis fitmodellivõistlused, kus lisaks monokiinivoorule saab näha võistlejate graatsiat ja ilu õhtukleitides,» rääkis Eesti kulturismi ja fitnessi liidu (EKFL) president Ergo Metsla.

Spordisaali fuajees on alates kella ühest päeval avatud suur messiala, kus saab tutvuda treeninguvahendite ja -riietega, degusteerida toidulisandeid, tutvuda spordiklubide teenustega ning EKFLi tegemiste ja võimalustega. Võistlused algavad kell kaks.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles