Pealinnas võidu võtnud Tammeka jätkab viiendal kohal

Tartu Postimees
Tänavusest neljast omavahelisest mängust võitis Tammeka Kalevit kolmes.
Tänavusest neljast omavahelisest mängust võitis Tammeka Kalevit kolmes. Foto: Margus Ansu

Eesti jalgpalli meistriliiga 34. voorus teenis Tartu JK Tammeka tabelisse hooaja 12. võidu, kui võõrsil saadi 2:1 jagu Tallinna Kalevist.

Tihedas vihhmasajus peetud kohtumises haaras Tammeka 14. minutil Andre Paju löögist üks-null eduseisu ning esimese poolaja lõpu eel saatis väljakuperemeeste puuri teise palli Tristan Koskor.

62. minutil vähendas Wale Musa Alli Kalevi kaotusseisu minimaalseks, ent enamat kodumeeskond ei suutnud ja nii jäi tartlastele tabelisse kolm punkti.

Kui meistriliigas jääb pidada veel kaks mängu, hoiab Tammeka 43 punktiga viiendat kohta, kuid Narva Trans kuuendana jääb neist maha vaid ühe punktiga. Tammekal on jäänud mängida Paide linnameeskonnaga (kodus) ja Nõmme Kaljuga (võõrsil), Trans madistab aga Tallinna Kaleviga (kodus) ja FC Kuressaarega (võõrsil).