Paarissulgede esimesel etapil tegid Triitoni piigad noormeestele tuule alla

Naiste meistriliiga ja meeste esiliiga ühisvõistluse võitsid Triitoni sulgpallurid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel, kes said esikohamatšis jagu Kaspar Kapist (Triiton) ja Mario Saunperest (Tallinn).

FOTO: TÜASK

Läinud laupäeval toimus Tartu ülikooli spordihoones rahvusvahelise sulgpalliturniiri Paarissuled esimene etapp. Võistlejad olid jagatud nelja tugevusklassi, jõuproovil osales 114 sulgpallurit Eestist ja Lätist. Meistriliiga naised panid end seekord proovile meeste esiliigas.

Meeste meistriliigas võitsid esikoha Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner Tartu ülikooli akadeemilise spordiklubist (TÜASK), kes alistasid finaalis klubikaaslased Mikk Järveoja ja Mihkel Taltsi.

Meeste esiliiga ja naiste meistriliiga ühisliigas jäid alistamatuiks Triitoni sulgpallurid Kati-Kreet Marran ja Helina Rüütel, kes said esikohamatšis jagu Kaspar Kapist (Triiton) ja Mario Saunperest (Tallinn).

Naiste esiliigas võitsid kuldsed medalid Andra-Mai Hoop ja Johanna Violet Meier (TÜASK), hõbemedaliga pidid leppima Emili Pärsim ja Marelle Salu (Triiton).

2. liigas võidutsesid meeste seas tartlased Ain Tiidrus ja Matt Redfearn, teiseks jäid Triitoni noored Daniel Kornejev ja Andrei Schmidt. Naiste seas võitsid esikoha Heli Merisalu ja Emilia Shapovalova (Nõo SK/TÜASK) ning teise koha õed Annabel ja Meribel Rohtla (Triiton).

3. liigas võitsid lätlased Maksim Dobrovolski ja Janis Jaunslavietis, kes alistasid finaalis Martin Liiskmanni ja Jürgen Orava (Triiton). Naiste seas võidutsesid Marian Laur ja Rene Helen Saar (TÜASK), kes jätsid teiseks klubikaaslastest paari Karolin Laud ja Tuuli K. Tammaaru.

Järgmine Paarissulgede etapp toimub 30. novembril.

Tagasi üles