iDeal kampaania

Tartu tudengid õpetavad Euroopa noori juhte

FOTO: Ole rohkem

Viis noorteorganisatsiooni lõid veebilehe liikumise Ole Rohkem ingliskeelse pikenduse Be More. Tegemist on koolitusplatvormiga, millel noorteorganisatsioonid vahetavad juhtimiskogemusi.

Noorteühendused Üliõpilaskonna sihtasutus, Eesti noorteühenduste liit, Domus Dorpatensis, Landesjugendring Baden-Württemberg ja Zero generation lõid koolitusplatvormi Be More. Varem polnud virtuaalset kogemuste talletamiste keskkonda.

Lehekülg pakub nelja tasuta e-kursust: organisatsioon, juhtimine, liikmed ja avalik suhtlus. 

Noorteorganisatsioonide juhid panid oma kogemuste põhjal koolitused kokku, et teisedki Euroopa noorteorganisatsioonid neist osa saaks. Rahvusvahelise tuntuse suurendamiseks kaasati partnerid ka Saksamaalt ja Hollandist. Õpe toimub inglise keeles.

Ülikoolilinna Tartu 70 tudengiorganisatsiooni lõid üheskoos võrgustiku Ole Rohkem. Selle eesmärk on rohkem ellu viia ja saavutada. Neis ühendustes saavad noored praktiseerida oma eriala, omandavad juhtimise ja meeskonnatöö kogemusi ja katsetavad ürituste korraldamist, MTÜ juhtimist ja vastutuse kandmist.

Esialgu oli ühendustel soov luua veebikoolitus juhtimisest, kuid ajapikku plaan paisus. Uus siht on arendada lehekülg edasi noorte juhtide suhtluskeskkonnaks.

Platvormi rahastas SA Archimedese noorteagentuuri kaudu Erasmus+ Euroopa noorte programm ja kodanikuühiskonna sihtkapital.

Tagasi üles