Galerii: Katlamajas peeti pidu

Laupäeval lõppes linna avastav festival UIT. Viimased sündmused festivali programmis olid Tour d'ÖÖ rattaretk, mis lõppes Tarkoni katlamaja juures Puiestee tänaval, ja pidu sealsamas katlamajas.

Katlamaja oli peoks ümber seatud. Ruume liigendasid valgustid, kandvaks tooniks punane. Piletimüügilett oli vana kapp, mille tagumine sein oli ära võetud.

Katlamaja töötajate puhkeruum oli justkui ajakapslist pärit. Festivali üks korraldajatest Marie Kliiman rääkis, et ta küll kureeris puhkeruumi nii, et mõned esemed pisut nähtavamal oleks, kuid kõik oli leitud sealtsamast. Seinal olid raamitud pildid alasti naistest ja gaasimask, kapi küljes rippus võidunud kasukas, laual poolik pudel rääsunud õli. Üht kapiust poetades leidis eest lahustuva tee ja voblad. Kalad küll enam ei haisenud, need olid seal nii kaua seisnud. Istuda sai näiteks vooditel. Nii sees kui väljas oli baar ja kasutati topsiringluse topse. Õues olid ka puidust pingid istumiseks ning lõke tünnis, mille juures ennast soojendada.

Katlamajas esinesid Eesti R&B laulja Yasmyn, Hollandi süntpopiekstsentrik Karel ja Sveta baari artist Köster. Mängisid ka Sveta baari kodudiskorid DJ Mannekeen, Kevin Park, K✝jan, myspace, Teetsov-Faulkner.

Tagasi üles
Back