Rulluisumaraton muudab nädalavahetusel mitmes kohas liikluskorraldust

Tartu rulluisumaraton.

FOTO: Margus Ansu

Pühapäeval kell 10–17 peetakse 13. Tartu rulluisumaraton. Seetõttu on Narva tänav suletud Jänese ja Vahi tänava vahel alates laupäeva kella 15st kuni pühapäeva kella 22ni. Võistluse ajal on suletud kogu Narva maantee Jänese tänavast kuni Jõhvi maanteeni. 

Vahi elanikud peavad ümbersõiduks kasutama Aruküla teed ja Kõrveküla elanikel tuleb ümber sõita Kärkna-Kobratu teed pidi. 

Maratoni ajal sõidab buss number 7 kuni ERMi peatuseni ja pöördub sealt linna tagasi. Buss ei peatu Kaupmehe, Pärna ja Mõisapargi peatuses. 

Bussiliini number 8 marsruut on muutunud laupäeval kella 15st kuni pühapäeval kella 22ni. Buss sõidab: Narva maantee - Puiestee - Vahi ja linna siseneval suunal Vahi - Nurme - Puiestee - Narva maantee. Linnast väljuval suunal on  Peetri ja Jänese peatuse asenduspeatuseks Peetri kirik. Linnast väljuval ja ka siseneval suunal Mõisapargi ja Killustiku peatust buss ei läbi ja ajutine peatus asub Nurme tänaval (Nurme-Kruusamäe ristmiku lähistel). Linna siseneval suunal on Orava peatuse asenduspeatuseks Peetri kirik.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles