Kuremaalt vuras Palamusele mootorrataste paraad

Neljapäeval algas Jõgeva vallas Eesti suurim ja pikima traditsiooniga mootorratturite kokkutulek Jõgevatreff. Täna kella kaheteistkümne ajal asus Kuremaalt teele ja saabus veidi aja pärast Palamusele suursugune mootorrataste paraad, kus võis liikumas näha ka väga eriskummalisi motomasinaid.

Motomehed olid rõõmsatujulised ja tervitasid tee äärde kogunenud pealtvaatajaid. Palamusele vuras nii tänapäevaseid, nõukogude ajast pärit, kui ka 20. sajandi esimesel poolel toodetud mootorrattaid. Mitmeid neist olid loominguliselt ümber ehitatud ja omanike käe järgi tuunitud.

Kell üks algas Palamuse laululaval motofännidele mõeldud kontsert, kus esinesid tuntud eesti lugusid kaverdav Funkitol ja Palamuse naisrühm Sirtsuline. Oma oskusi demonstreeris tsiklitrikimees Dmitri Jagovkin.

«Ilm on super ja kõik sujub viperusteta. Eks motomehed, nagu alati, üllatavad oma kostüümidega,» ütles Jõgeva vallavalitsuse arendusspetsialist Reelika Kivimurd, kes on kaasatud ka ürituse korraldamisse.

Jõgevatrefil on viimastel aastatel esindatud olnud üle kümne välisriigi, motohuvilisi on tulnud nii Jaapanist, USAst, Taist kui ka Kariibi mere saartelt.

Tagasi üles
Back