Vahetub Tartu kultuuriteenistuse juht

Vilja Kohler
, ajakirjanik
Copy
Tartu tänavune üks suur kultuurisündmus oli laulupidu.
Tartu tänavune üks suur kultuurisündmus oli laulupidu. Foto: Sille Annuk

Poolteist aastat Tartu linnavalitsuse kultuuriosakonna kultuuriteenistust juhtinud Külli Hansen lahkus ametist ning nüüd otsib kultuuriosakond kultuuriteenistusele uut juhti. Üks huviline on juba avalduse esitanud, teistel on aega seda teha selle nädala lõpuni.

«Üks oluline töö, toetuste uue korra väljatöötamine, mida Külli Hansen kultuuriteenistusse tegema tuli, sai tehtud,» ütles Tartu kultuuriosakonna juhataja Marleen Viidul. «Külli Hansen leidis, et tuleb edasi liikuda. Lahkusime sõpradena.»

Nüüd otsibki kultuuriosakond kultuuriteenistust juhtima kultuurielu hästi tundvat eksperti, kelle peamised tööülesanded on juhtida teenistuse tööd, analüüsida valdkonda, kavandada arendustegevust, käivitada ja arendada uut toetustesüsteemi ning edendada koostööd kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Soovijatel tuleb CV, motivatsioonikiri koos palgasooviga ning nägemus kultuurivaldkonna arengust Tartus järgneval viiel aastal saata hiljemalt 4. augustil linnavalitsuse personaliosakonna e-posti aadressile.

«Üks inimene on avalduse juba esitanud,» märkis Marleen Viidul eile. «Aga tean veel inimesi, kes on sellest ametist huvitatud.»

Millal kultuuriteenistuse uus juht tööle hakkab? «Oleneb sellest, kuidas kokkuleppele saame,» vastas Marleen Viidul. «Pärast avalduste esitamise tähtaega vestleme kandidaatidega, selleks läheb poolteist nädalat, ja valituks osutunud inimene ei saa seniselt töökohalt päevapealt lahkuda. Loodame, et septembri keskel asub uus juht ametisse.»

Lisaks kultuuriteenistuse juhile otsib ka ülikoolilinna asutus Tartu Linnatransport ühistranspordi kvaliteedijuhti. Selle töötaja ülesanne on kontrollida ühistransporditeenuse kvaliteeti, elektroonilise tasukogumise süsteemi järelevalve ja projektijuhtimine.

Huvilistel tuleb CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga saata hiljemalt 4. augustil Tartu linnavalitsuse personaliosakonna e-posti aadressile.

Tagasi üles