E, 30.01.2023

Ablas mõmmik lõhkus mesitaru, kuid jättis mee puutumata

Täiendatud
Eili Arula
, ajakirjanik
Ablas mõmmik lõhkus mesitaru, kuid jättis mee puutumata
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Hobimesinik Rein Pullerits on mesilasi pidanud ligi 40 aastat ning eelmine nädal oli esimene kord, mil karu tema aias mesitaru laiali lõhkus.
Hobimesinik Rein Pullerits on mesilasi pidanud ligi 40 aastat ning eelmine nädal oli esimene kord, mil karu tema aias mesitaru laiali lõhkus. Foto: Kristjan Teedema

Möödunud neljapäeval sõitis Jõgeva- ja Tartumaa piiril Mullaveres elav Rein Pullerits kodunt üheks päevaks ära. Seda, et 82-aastane leskmees linnas asju käib ajamas, tuleb aeg-ajalt ikka ette, kuid harvad on juhud, kus ta ööseks koju ei naase.

Selline pilt avanes koduhoovis Rein Pulleritsule reedel. Karu jättis meest nõretavad kärjed (pildi keskel) puutumata ja võttis nosimiseks kaasa hauderaamid (taamal kõrges rohus).
 
Selline pilt avanes koduhoovis Rein Pulleritsule reedel. Karu jättis meest nõretavad kärjed (pildi keskel) puutumata ja võttis nosimiseks kaasa hauderaamid (taamal kõrges rohus).  Foto: Rein Pullerits

Eelmine neljapäev oli üks nendest harvadest juhtudest. Kui Pullerits järgmisel päeval tagasi tuli, leidis ta koduhoovist pikali lükatud ja laiali lõhutud mesitaru. Jälgede ja sündmuskoha vaatlusel ei jäänud mingit kahtlust, et vägitükiga sai maha karu.

Märksõnad
Tagasi üles