Fotod ja video: Tähtvere puhkepargis näitasid noored vägevaid saltosid ja trikke

Täna kogunesid Tähtvere puhkeparki võimlemisklubi Akros liikmed, et võistelda nii tasakaaluliinil trikkide tegemises kui ka parkuuris ja vabas stiilis hüpete ja saltode tegemises.

Võimlemisklubi Akrose perepäevast on saanud juba omamoodi traditsioon, sel aastal korraldasid nad üritust juba viiendat korda. Esmakordselt toimuvad sel üritusel ka meistrivõistlused tasakaaluliinil harjutuste tegemises ja parkuuris. 

Slackline ehk tasakaaluliin on võistlusformaat, kus tuleb võistluseks valmis pandud tasakaaluliinil sooritada võimalikult palju elemente ja moodustada neist kombinatsioone.

Kui tasakaaluliinil võistlesid noored, siis nii esi- kui tagurpidi saltosid ja vabas stiilis elemente tegid pehmetel mattidel päris väikesed. 

Tänavu seadsid Akrose perepäeva korraldaja Tähtvere puhkeparki üles erinevad sportlikud jaamad, igas jaamas sai harrastada eriala, näiteks parkuuri, harjutusi tasakaaluliinil, teha akrojoogat või võimelda. Kella 16ni on võimalik end proovile panna ja uusi tegevusi katsetada ning üheskoos pere ja sõpradega aktiivselt aega veeta.

Kõik soovijad, kes tunnevad end vastaval alal võistlusvormis olevat, saavad võistlustel kaasa lüüa.

Tagasi üles
Back