Tulikuumal päeval selgusid Tartu sulgpalli noortemeistrid

Tartu Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
U15 tüdrukud (vasakult): Meribel Rohtla (9. koht), Marelle Salu, Lisa Berik (kõik Triiton), Kerttu Voore (Nõo SK).
U15 tüdrukud (vasakult): Meribel Rohtla (9. koht), Marelle Salu, Lisa Berik (kõik Triiton), Kerttu Voore (Nõo SK). Foto: Erakogu

Laupäeval, 8. juunil lõpetasid noored sulgpallurid Annelinna spordimajas võistlushooaja. Kuigi oli saabunud tõeline rannailm, vajasid Tartu linna meistrimedalid välja jagamist. Esindatud oli viis klubi enam kui 150 mängijaga, kes võistlesid kuue vanuseklassi üksikmängudes.

Kõige nooremate, kuni 9-aastaste poiste seas tuli esikohale Kaspar Sorge (TÜASK), teine oli Marten Põder (Tartu SK Triiton) ja kolmas Andre Looskari (Nõo SK).

U9 poiste esiviisik (vasakult): Raiko Tammi (Puhja SK), Artur Aun (Nõo SK), Marten Põder (Triiton), Kaspar Sorge (TÜASK) ja Andre Looskari (Nõo SK).
U9 poiste esiviisik (vasakult): Raiko Tammi (Puhja SK), Artur Aun (Nõo SK), Marten Põder (Triiton), Kaspar Sorge (TÜASK) ja Andre Looskari (Nõo SK). Foto: Erakogu

Tüdrukute selle vanuse parim oli Carmella Krislin Kruus, teine koht kuulus Grete-Liis Neemrele ja kolmas Maria Berikule (kõik Triitonist).

U11 vanuseklassi esikolmikutesse mahtusid ainult klubi Triiton kasvandikud. Poistest oli esimene Oliver Puhtla, teine Martin Liiskmann ja kolmas Jakob Kalmus. Tüdrukutest võitis Lumikki Liias Annabel Mutso ja Marri Lankovi ees.

U13 grupi poiste seas võidutses taas triitonlane Andrei Schmidt klubikaaslaste Oliver Hani ja Erik Georg Nõmme ees. Tüdrukute võitja oli Heili Merisalu (Nõo SK), teise koha sai Emilia Šapovalova (TÜASK) ja kolmanda Kertu Saksing (Triiton).

U15 finaalid kujunesid Triitoni siseasjaks, kolmandad kohad võitis Nõo sulgpalliklubi. Poistest saavutas esikoha Hannes Hani, teine oli Hugo Themas ja kolmas Kristjan Unt. Tüdrukte esikolmiku moodustasid aga Lisa Berik, Marelle Salu ja Kerttu Voore. 

U17 vanuseklassi pjedestaalikohad hõivasid Triitoni mängijad, kui noormeeste võitjaks tõusis Markus Saarepuu Anton Beriku ja Mihkel Mart Liimi ees. Tüdrukute parim oli Andra Mai Hoop, teine Krisliin Rohtla ja kolmas Karmen Ilves.

Kõige vanema vanuseklassi esikoha ja ühtlasi Tartu noortemeistri tiitli võitles välja Gregor Rämmal. Hõbemedali sai kaela Rain Pärn ja pronksi Tauri Kilk (kõik Triiton).

Neidude finaalist väljus võitjana Catlyn Kruus (Triiton), hõbe kuulus Ramona Üprusele (TÜASK) ning pronks Karoliine Inselbergile (Triiton).

Märksõnad

Tagasi üles