Põltsamaal saab täna õhtul osa võtta maailma suurima sinimustvalge moodustamisest (1)

Eili Arula
, reporter
Copy
Põltsamaa vallavalitsuse töötajad moodustasid paar nädalat tagasi väikese inimlipu, täna õhtul oodatakse inimlipu moodustamisele paari tuhandet inimest.
Põltsamaa vallavalitsuse töötajad moodustasid paar nädalat tagasi väikese inimlipu, täna õhtul oodatakse inimlipu moodustamisele paari tuhandet inimest. Foto: Raivo Suni

Täna õhtul kutsub Põltsamaa vald kõiki huvilisi Põltsamaale, et moodustada seal üheskoos maailma suurim sinimustvalge ning sel viisil tähistada Eetsi lipu 135. aastapäeva. Inimlipp moodustatakse Pajusi maanteele kell 18.30–19.30 ja seda pildistatakse droonilt. 

Selleks, et inimlipu moodustamisest osa võtta, palutakse osalejatel riietuda sinisesse, musta või valgesse. Kohapeal viivad korraldajad sarnased värvid kokku. «Kel ei ole mingil põhjusel võimalik õigetes toonides tulla, saavad kohapeal osta sinise, musta või valge vihmakeebi,» sõnas sündmuse peakorraldaja, Põltsamaa kultuurikeskuse direktor Janne Karu.

Põltsamaa valla turundusspetsialist Raivo Suni soovitas kohaletulijatel riietuda võimalikult toon toonis. Ehk kui tulija paneb selga sinise pluusi, siis tal võiks ka olla jalas sinised püksid.

Korraldajad selgitasid, et näiteks tuhande inimesega on võimalik luua umbes saja meetri pikkune lipp. Samas loodavad nad, et osalejaid tuleb inimlipu moodustamiseks rohkem. «Tahaks loota, et kohale tuleb paar tuhat inimest,» sõnas Suni ning lisas, et mida rohkem, seda uhkem.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles